AfyonEs Haber
AEV’DEN TUTULMAZ VE ZEYBEK’E TEŞEKKÜR

AEV’DEN TUTULMAZ VE ZEYBEK’E TEŞEKKÜR

  Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ve Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e, Vakıf’a sağladıkları katkılar dolayısıyla plaket takdim etti.   Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, Afyon Eğitim Vakfı Tabii Üyeleri olan Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ve Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamlarında ziyaret etti. Diker’in ilk ziyareti […]

 

Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ve Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e, Vakıf’a sağladıkları katkılar dolayısıyla plaket takdim etti.

 

Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker, Afyon Eğitim Vakfı Tabii Üyeleri olan Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz ve Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i makamlarında ziyaret etti. Diker’in ilk ziyareti Vali Tutulmaz’a gerçekleşti. Diker, Vali Tutulmaz’ın Afyon Eğitim Vakfı’nın her zaman yanında olduğunu belirterek teşekkür plaketi takdim etti. Vali Tutulmaz da Vakıf’ın başarılı çalışmalarının devamını diledi.

 

AEV Genel Sekreteri Diker, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in de Afyon Eğitim Vakfı’na önemli katkılar sağladığını belirterek teşekkür plaketi takdim etti. Zeybek de Afyonkarahisarlı gençlerimizin eğitimine destek için çalışan Afyon Eğitim Vakfına destek vermekten mutluluk duyduklarını, bundan sonra da desteklerinin artarak devam edeceğini aktardı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM