AfyonEs Haber
afjet afyonspor Fuar Hastanesi Dedi

afjet afyonspor Fuar Hastanesi Dedi

Afyon karahisar özel fuar hastanesi de.Yeni sezon öncesi çalışmalarına devam eden Afjet Afyonspor sağlık kontroAFJET AFYONSPOR’LU FUTBOLCULAR YENİ SEZONA HAZIR! AFJET AFYONSPOR FUTBOLCULARI VE TEKNİK EKİP SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ AFJET AFYONSPOR, TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU’NUN (TFF) YENİ SEZON ÖNCESİ TÜM FUTBOLCULAR İÇİN İSTEDİĞİ SAĞLIK KONTROLLERİNİ ÖZEL FUAR HASTANESİ’NDE YAPTIRDI. Afjet Afyonspor forması giyen yeni ve eski […]

Afyon karahisar özel fuar hastanesi de.Yeni sezon öncesi çalışmalarına devam eden Afjet Afyonspor sağlık kontroAFJET AFYONSPOR’LU FUTBOLCULAR YENİ SEZONA HAZIR!
AFJET AFYONSPOR FUTBOLCULARI VE TEKNİK EKİP SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ
AFJET AFYONSPOR, TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU’NUN (TFF) YENİ SEZON ÖNCESİ TÜM FUTBOLCULAR İÇİN İSTEDİĞİ SAĞLIK KONTROLLERİNİ ÖZEL FUAR HASTANESİ’NDE YAPTIRDI.
Afjet Afyonspor forması giyen yeni ve eski futbolcular takım halinde yeni sezon öncesi Özel Fuar Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti. Teknik heyet ve oyuncuların tamamının başta kardiyoloji olmak üzere poliklinik muayeneleri, detaylı laboratuvar ve radyolojik incelemeleri ve efor testleri yapıldı. İşlemler esnasında futbolcuların neşeli ve heyecanlı oldukları gözlendi. Hastanedeki işlemler devam ederken BaşhekimUzm. Dr. Şükrü Yücel ve birim amirleri futbolcularla yakından ilgilendi. Konuyla ilgili açıklama yapan Yücel “Afjet Afyonsporlu futbolcularımızın sağlık kontrollerini gerçekleştirdik, hepsinin sağlık durumu son derece iyi. Takımımız sezona sağlıklı bir şekilde başlangıç yapacak. Umarız sezon boyunca hiçbir futbolcumuz ciddi bir sakatlık ve sağlık sorunu yaşamaz. Biz her zaman takımımızın yanındayız. Sağlıkla ilgili üzerimize düşeni yapmaya hazırız.” diyerek yeni sezon öncesi takıma başarılar diledi.
Hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından futbolcular antrenmana uğurlandı.lünden geçti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM