AFYON EĞİTİM VAKFI BURSİYERLERİ DONANIMLI YETİŞİYOR

AFYON EĞİTİM VAKFI BURSİYERLERİ DONANIMLI YETİŞİYOR

Afyon Eğitim Vakfı, Ankara’da düzenlenen Ulusal Proje Meslek Konferansı’na katıldı. Proje Yöneticiliği mesleğini tanıtan, geliştiren ve proje yöneticilerinin ulusal konu ve sorunlar hakkında sözsahibi olmalarını hedefleyen Türk Proje Yönetim Meslek Enstitüsü’nün “Hayallerin Peşinde” ana teması ile Ankara’da düzenlediği Ulusal Proje Meslek Konferansına Afyon Eğitim Vakfınca katılım sağlandı. Konferansa, Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker […]

Afyon Eğitim Vakfı, Ankara’da düzenlenen Ulusal Proje Meslek Konferansı’na katıldı.

Proje Yöneticiliği mesleğini tanıtan, geliştiren ve proje yöneticilerinin ulusal konu ve sorunlar hakkında sözsahibi olmalarını hedefleyen Türk Proje Yönetim Meslek Enstitüsü’nün “Hayallerin Peşinde” ana teması ile Ankara’da düzenlediği Ulusal Proje Meslek Konferansına Afyon Eğitim Vakfınca katılım sağlandı.

Konferansa, Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker ile birlikte, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğrenim gören Ahmet Özcan ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde öğrenim gören Mehmet Kurt katıldılar.

Konferans sonunda bursiyerlerimizi konferansa davet eden hemşerimiz TPYME Onursal Başkanı Nedret Orbay’a, Afyon Eğitim Vakfı Genel Sekreteri Murat Diker tarafından vakfın plaketi takdim edildi.

Vakıf Genel Sekreteri Murat Diker, “Bursiyerlerimizin eğitimine katkı sağlamak ve onların donanımlı şekilde topluma faydalı birer birey olması için çalışıyoruz. Ankara’da düzenlenen Ulusal Proje Meslek Konferansı’na iki bursiyer öğrencimizle katıldık. Bundan sonra da Afyon Eğitim Vakfı’ndan burs alan öğrencilerin kendilerini geliştirmesi noktasında desteğimiz sürecektir” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM