AfyonEs Haber
AFYONLU İŞ İNSANLARININ İTALYA’DAKİ TEMASLARI SÜRÜYOR

AFYONLU İŞ İNSANLARININ İTALYA’DAKİ TEMASLARI SÜRÜYOR

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği KOSGEB destekli iş gezisi ile 28 iş insanı İtalya’da ziyaretlerde bulundu.   Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği KOSGEB destekli iş gezisi ile 28 iş insanı, 24-27 Eylül tarihleri arasında İtalya’da ziyaretlerde bulundu. Afyonkarahisar heyeti, 24 ve 27 Eylül’de 54. Uluslararası Marmomac Mermer Fuarı’nı ziyaret etti. Heyet, Fuar’da stant […]

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği KOSGEB destekli iş gezisi ile 28 iş insanı İtalya’da ziyaretlerde bulundu.

 

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği KOSGEB destekli iş gezisi ile 28 iş insanı, 24-27 Eylül tarihleri arasında İtalya’da ziyaretlerde bulundu.

Afyonkarahisar heyeti, 24 ve 27 Eylül’de 54. Uluslararası Marmomac Mermer Fuarı’nı ziyaret etti. Heyet, Fuar’da stant açan Afyonlu 21 firma temsilcileri ile görüştü; ayrıca diğer stantları da inceleyerek mermer sektöründeki son gelişmeleri yakından görme imkânı buldu.

Afyonkarahisar heyeti, yine 27 Eylül’de ise İtalya’nın önde gelen iki firmasını ziyaret etti. Heyet, doğaltaş sektöründe 50 yılı aşkın bir tecrübeye sahip Stocchero Attilio firmasının fabrikası ile ülkenin önde gelen mermer makinesi üreticileri arasında yer alan Donatoni Macchine firmasının fabrikasını ziyaret etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM