AfyonEs Haber
Bakandan İsçehisara Bayram Ziyareti

Bakandan İsçehisara Bayram Ziyareti

Bakan Eroğlu İlçemizi Ziyaret Ederek Halkımızla Bayramlaşti Bakanımız Prof. Dr. Veysel EROĞLU, ilçemizde düzenlenen Kurban Bayramı bayramlaşma merasimine katıldı. Kurban Bayramı Bayramlaşma merasimi dolayısıyla ilçemize gelen Bakanımız Prof. Dr. Veysel EROĞLU, Afyonkarahisar Vali Vekili Dr. Mehmet BOZTEPE, Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin UYSAL, Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali ÖZKAYA, İbrahim YURDUNUSEVEN ve il protokolünü, İlçe […]

Bakan Eroğlu İlçemizi Ziyaret Ederek Halkımızla Bayramlaşti

Bakanımız Prof. Dr. Veysel EROĞLU, ilçemizde düzenlenen Kurban Bayramı bayramlaşma merasimine katıldı.

Kurban Bayramı Bayramlaşma merasimi dolayısıyla ilçemize gelen Bakanımız Prof. Dr. Veysel EROĞLU, Afyonkarahisar Vali Vekili Dr. Mehmet BOZTEPE, Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin UYSAL, Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali ÖZKAYA, İbrahim YURDUNUSEVEN ve il protokolünü, İlçe Kaymakamımız Mehmet Miraç TOPALOĞLU, Belediye Başkanımız Ahmet ŞAHİN, ilçe protokolü ve İscehisar Halkı karşıladı.

Bakan Eroğlu ve protokol üyeleri, tören alanındaki İscehisar’lı vatandaşlarla tek tek bayramlaştı.

Cumhuriyet meydanındaki Taş Kafede gerçekleşen bayramlaşma merasiminde, ilk olarak Belediye Başkanımız Ahmet ŞAHİN, daha sonra sırasıyla Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali ÖZKAYA, İbrahim YURDUNUSEVEN, Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin UYSAL söz alarak halkımızın bayramını kutladı.

Belediye Bakanımız Ahmet ŞAHİN, Sayın Bakanım, Valim, Milletvekillerim ilçemize hoşgeldiniz. Sizleri burada ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bayramlar insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, dargınlıkları unutturup barıştıran, kardeşçe kucaklaştıran, birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren, milli ve dini duyguların, örf ve adetlerin uygulandığı, sergilendiği, toplumda millet olma bilincinin şekillendiği ve güçlendiği müstesna günlerdir. Bu vesileyle herkesin Kurban Bayramını bir kez daha kutluyorum.” dedi.

Bakanımız Veysel EROĞLU halkımızın bayramını kutlayarak “Her bayram olduğu gibi bu bayramda İscehisar’da bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Hepinizin mübarek Kurban Bayramını kutluyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Sizinle burada olmaktan çok memnun olduğumu belirtirken, sağlık huzur ve mutluluk içerisinde nice bayramlara erişmenizi diler, bu günler vesilesiyle birlik ve beraberliğimizi daim etmesini Cenabı Haktan temenni ederim.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM