AfyonEs Haber
“Bizim Referansımız Sayın Cumhurbaşkanımızdır”

“Bizim Referansımız Sayın Cumhurbaşkanımızdır”

AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, Demirçevre Mahallesindeki vatandaşlarla buluştu. Her akşam bir mahallede seçmenleriyle ‘Halkla Buluşma’ programında bir araya gelen Zeybek, muhtarlık binasına yaklaştığı sırada yoğun ilgiyle karşılandı. Burada vatandaşla kucaklaşan Zeybek, Demirçevre Mahalle sakinlerine yapacağı projeleri hakkında bilgiler verdi. AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek’in Demirçevre Mahallesindeki ‘Halka Buluşma’ programına Aile, […]

AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek, Demirçevre Mahallesindeki vatandaşlarla buluştu. Her akşam bir mahallede seçmenleriyle ‘Halkla Buluşma’ programında bir araya gelen Zeybek, muhtarlık binasına yaklaştığı sırada yoğun ilgiyle karşılandı. Burada vatandaşla kucaklaşan Zeybek, Demirçevre Mahalle sakinlerine yapacağı projeleri hakkında bilgiler verdi.

AK Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek’in Demirçevre Mahallesindeki ‘Halka Buluşma’ programına Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet Koca, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, parti üyeleri ile çok sayıda vatandaşlar katıldı.

“Afyonkarahisar’ımızı yeniden inşa edeceğiz”

Demirçevre Mahallesinde halkla buluşma programında ilk olarak AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser konuştu. 31 Mart yerel seçimlerinin önemine vurgu yaptı. Yerel seçimlerinde hükümet seçimleri kadar önemli olduğunu ifade eden Eser, konuşmasına söyle devam etti.
“31 Mart’ta, Merkez başta olmak üzere tüm ilçelerimizde AK Partimizi birinci parti olarak çıkarmak için gecemizi gündüzümüze katarak koşturuyoruz. Partimizin anlayışıyla şehrimize daha iyi hizmet verebilmek için AK Belediyeciliğe çok önem veriyoruz. Belediye Başkan adayımız Mehmet Zeybek ile “gönül belediyeciliği” sözüyle Afyonkarahisarlı seçmenlerimizin huzuruna çıkıyoruz. Başkanımızın projeleriyle Afyonkarahisar’ımızı yeniden inşa edeceğiz.

“Demirçevre Mahallesi her zaman AK Partimize destek vermiştir”

5 yıllık görev süresince Demirçevre Mahallesine yapılan yatırımları anlatan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Mahallenizden gelen istek ve taleplerin çoğunu yaptım. Sokaklarına parke taşı döşedik. Çevre yolundan mahalle girişine kadar sıcak asfaltla ile kapladık. Belediye olarak mahalle camisine ve ilkokuluna her türlü desteği verdik. Mahalle muhtarımız sorunlarını her zaman bizimle paylaştı. Sağ olsun Demirçevre mahallemiz bugüne kadar yerel seçimlerde hep AK Partimize destek vermiş ve bundan sonrada destek vereceklerine inanıyorum. Bu yerel seçimlerinde de Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayımız Mehmet Zeybek’e destek vereceklerine gönülden inanıyorum” ifadelerini kullandı.

“Şehrimizin geleceği için önemli bir seçim yapacağız”

31 Mart yerel seçimlere 34 gün kaldığını hatırlatan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet Koca, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 1994 yılındaki gönül belediyeciliğini anlattı. 2024’e kadar Afyonkarahisar’da gönül belediyeciliğini Mehmet Zeybek’in yapacağını söyleyen Koca, 1 Nisan sabahından itibaren Belediye Başkan Adayımız Mehmet Zeybek abimizle birlikte yeni belediyecilik anlayışı ile hayata geçirecektir. AK Parti Belediyeciliği 2002 yılından bu yana Türkiye’mizde bir anlayışı değiştirdi. Önümüzde önemli bir seçim var. Bu seçimde Afyonkarahisarlılar olarak sınava tabi tutulacağız. Halk olarak sınavı başarılı bir şekilde atlatmalıyız. AK Parti olarak bu dersimizi her günü, her saatini ve her dakikasını çalışıyoruz. Boşa geçirecek bir saniyemiz bile yok. Tüm Afyonkarahisarlılarımız bilsin ki bu 31 Mart seçimleri yerel seçim olmayacak, Türkiye’mizin huzuru, istikrarı, bekası ve gelecek nesillerimiz için çok önemli bir dönüm noktası olacaktır. Bizlerin görevi Ak Partimizin gönül belediyecilik anlayışını vatandaşlarımıza anlatacağız.

“Belediyemizi ortak akılla yöneteceğiz”

Halk buluşma programını son konuşmacısı Mehmet Zeybek oldu. Yerel seçimlerin önümüzdeki dönem için önem taşıdığını ifade eden Mehmet Zeybek, şöyle konuştu: “31 Mart yerel seçimleri 2023 vizyonu için önemlidir ve seçimden alnımız ak bir şekilde çıkacağız. Ben bu şuur ve bilinçle çalışıyorum. Her zaman olduğunu gibi gecemi gündüzümü AK davaya adadım. Afyonkarahisarlı kardeşlerimin desteği ve duası ile şehrimize yeniden bir atılım yapmaya hazırım. Halkımızla birlikte istişare ederek belediyemizi ortak akılla yöneteceğiz. Vatandaşlarımızın gönüllerine dokunacak belediyecilik anlayışını benimseyeceğiz. Biz Başta Cumhurbaşkanımız ve Hükümetimizin desteğini yanımıza alarak Afyonumuzu yeni dev eserlerle buluşturacağız. Bizim referansımız Sayın Cumhurbaşkanımızdır. Çünkü Ak Parti Belediyeciliğinin Mimarı Recep Tayyip Erdoğan’dır. Cumhurbaşkanımızın 2023 hedefleri doğrultusunda bizde şehrimize bu yönde yeni hedefler belirledik. Afyonkarahisar Raylı sistemler (AFRAY) projesi, Kentsel Dönüşüm projelerimiz, semt poliklinikleri, millet bahçeleri, teknolojik otoparklar, organize jeotermal sera bölgesi ve çocuk üniversitesi gibi bir projelerimizi önümüzde 5 yılda yaparak şehrimizin vizyonunu değiştireceğiz” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Başkan adayı hec olmasa tayip erdoganı götüreydin butün gittiğin ye onların 100/80 ni alırdın. Bu millet 31 martta iyi cavabı verecek

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM