• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
HERKES ENGELLİ OLMAYA ADAY

HERKES ENGELLİ OLMAYA ADAY

Afyonkarahisar Engelliler Dernekleri Üyeleri, Afyonkarahisar Kent Konseyi Başkanı Mahmut Emin Birliktir’i ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında Birliktir dernekle alakalı düşüncelerini aktardı. Ziyaret sırasın da konuşma yapan Birliktir,” Başta devletimizin büyüğü sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere son dönemden sonra derneğimizde güzel çalışmalarımız oldu. Tabi ki bunda sizlerin de büyük emeği var. Allah devletimize zeval vermesin, devletimize güç kudret […]

Afyonkarahisar Engelliler Dernekleri Üyeleri, Afyonkarahisar Kent Konseyi Başkanı Mahmut Emin Birliktir’i ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında Birliktir dernekle alakalı düşüncelerini aktardı.
Ziyaret sırasın da konuşma yapan Birliktir,” Başta devletimizin büyüğü sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere son dönemden sonra derneğimizde güzel çalışmalarımız oldu. Tabi ki bunda sizlerin de büyük emeği var. Allah devletimize zeval vermesin, devletimize güç kudret versin ve bizi devletsiz bırakmasın.Ben Kent Konseyi Başakınıyım ve dolayısıyla bizim en çalışkan meclislerimizin arasında Kent Konseyi var. Bu vesileyle ben tüm dernekleri kutluyorum. Ufak tefek sıkıntılar varsa eğer bunu zaten daha önce de konuştuk aşılamayacak problemler değil yeter ki insanlar iyi niyetli olsun çıkar niyetinde olmasın. Dediğim gibi Türkiye’de Kent Konseyi Meclisinin Engelliler Dernekleri ve etkinlikleri olarak Türkiye’de önemli illerden birtanesisiniz bnudan dolayı da sizi kutluyorum. Bizde elimizden ne gelirse yapmaya devam edeceğiz. Buradan her zaman söylediğim gibi seslenmek istiyorum herkes bir engelli adayı bu sebepten ötürü engellilerin önünden engeli kaldıralım. Haftanızı byuradan kutluyor hayırlara vesile olsun diyorum” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM