AfyonEs Haber
İNTERNET MEDYASI BİR ARAYA GELDİ

İNTERNET MEDYASI BİR ARAYA GELDİ

Afyonkarahisar’da uzun yıllar hizmet veren, internet Haber Siteleri kendi aralarında, işbirliği yaparak bir araya geldi. Afyonkarahisar’ın tanıtımına, gelişimine katkı sunmak amacıyla, birliktelik oluşturduklarını ifade eden, Birlik sözcüsü Aydemir Kurt, “bizler bundan böyle Afyonkarahisar’ın gelişimi ve tanıtılması açısından, elimizden gelen her türlü hizmeti vermek için, bir araya geldik. Amacımız birlik ve beraberlik içerisinde, hareket etmektir. Toplamda […]

Afyonkarahisar’da uzun yıllar hizmet veren, internet Haber Siteleri kendi aralarında, işbirliği yaparak bir araya geldi.
Afyonkarahisar’ın tanıtımına, gelişimine katkı sunmak amacıyla, birliktelik oluşturduklarını ifade eden, Birlik sözcüsü Aydemir Kurt,

“bizler bundan böyle Afyonkarahisar’ın gelişimi ve tanıtılması açısından, elimizden gelen her türlü hizmeti vermek için, bir araya geldik. Amacımız birlik ve beraberlik içerisinde, hareket etmektir.
Toplamda 12 internet sitesi olarak ilimizin menfaatleri doğrultusunda, ortak akılla hizmet etmek amacındayız.”
Bu birliğin diğer basın yayın kuruluş ve organları ile rakip olmadıklarını beyan eden, Aydemir Kurt” Bizler basın camiası olarak rakip değil, refiğiz.
Saygılarımla Aydemir Kurt ”
Birlik basın sözcüsü

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
AfyonEs Haber