AfyonEs Haber
İscehisar Belediyesi Hız Kesici Kasis Çalışmaları Tamamlandı

İscehisar Belediyesi Hız Kesici Kasis Çalışmaları Tamamlandı

İlçemizde asfalt olduğu için hız yapmaya elverişli olan yollarda araçların hız yapmasını engellemek ve yayaların güvenliğini sağlamak amacıyla kasis çalışması yapıldı.   Belediye Başkanımız Ahmet Şahin, “Kazaları en aza indirmekle birlikte güvenlik tedbirlerini arttırmak amacıyla asfalt olan yollarımızda vatandaşlarımızın da talepleri doğrultusunda hız kesici kasis çalışması yaptık. İlk etapta kritik gördüğümüz Afyon Caddesi , Ankara […]

İlçemizde asfalt olduğu için hız yapmaya elverişli olan yollarda araçların hız yapmasını engellemek ve yayaların güvenliğini sağlamak amacıyla kasis çalışması yapıldı.

 

Belediye Başkanımız Ahmet Şahin, “Kazaları en aza indirmekle birlikte güvenlik tedbirlerini arttırmak amacıyla asfalt olan yollarımızda vatandaşlarımızın da talepleri doğrultusunda hız kesici kasis çalışması yaptık. İlk etapta kritik gördüğümüz Afyon Caddesi , Ankara Caddesi ve Bahçecik yolunda kasis çalışmalarımızı tamamladık. Gerekli görülmesi halinde planlanan çerçevede kasis çalışmalarımız devam edecek. Vatandaşlarımızdan araç kullanırken dikkatli olmalarını rica ediyoruz.” Dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM