AfyonEs Haber
Meydan adeta kültür ve sanat merkezi haline geldi.

Meydan adeta kültür ve sanat merkezi haline geldi.

KÜLTÜR VE SANATIN YENİ ADRESİ ZAFER MEYDANI Zafer Meydanı’nı şehrimizin en işlek, kültür sanat noktalarından biri haline getirmek için kolları sıvadık. Meydanımız kültür ve sanatın yeni adresi oluyor. Zafer Meydanında yeteneklerini sergileyenler aynı zamanda ekonomilerine de katkı sağlayarak açtıkları sergilerle büyük ilgi topladı. Gerek belediyemiz gerekse Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan kurslarda el emeği göz […]

KÜLTÜR VE SANATIN YENİ ADRESİ ZAFER MEYDANI
Zafer Meydanı’nı şehrimizin en işlek, kültür sanat noktalarından biri haline getirmek için kolları sıvadık. Meydanımız kültür ve sanatın yeni adresi oluyor.
Zafer Meydanında yeteneklerini sergileyenler aynı zamanda ekonomilerine de katkı sağlayarak açtıkları sergilerle büyük ilgi topladı. Gerek belediyemiz gerekse Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan kurslarda el emeği göz nuru eserlerinde sergilendiği Zafer Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen Zafer Meydanı’nda beğeniye açılan kültür sanat noktalarını gezdi. Bu sıra Karikatürist Pelin Yıldırım, Belediye Başkanımızın porte ve karikatürünü çizdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM