AfyonEs Haber
MİDAS’IN KULAKLARI……

MİDAS’IN KULAKLARI……

MİDAS’IN KULAKLARI Dün köşemde “ mikser “ başlıklı bir yazım çıkmıştı.Bu yazım nedeniyle o kadar çok fazla arandım ki anlatamam. Meğer birilerinin,biryerlerine basmışım ki birçok isim “ abi yoksa benimi yazacaksın “ diye sormaya geldiler.Biz bir tane derken meğer ne kadar çok “ mikser “ varmış teşkilatta..! Gelin isterseniz buna “ köstebek “ diyelim.. Değerli […]

MİDAS’IN KULAKLARI

Dün köşemde “ mikser “ başlıklı bir yazım çıkmıştı.Bu yazım nedeniyle o kadar çok fazla arandım ki anlatamam. Meğer birilerinin,biryerlerine basmışım ki birçok isim “ abi yoksa benimi yazacaksın “ diye sormaya geldiler.Biz bir tane derken meğer ne kadar çok “ mikser “ varmış teşkilatta..! Gelin isterseniz buna “ köstebek “ diyelim..

Değerli okurlarımız inanın dün sağlık teşkilatında “ mikser + köstebek “ kim tahminleri yapıldı.Bu yazım neden bu kadar ses getirdi bende anlamış değilim. Tamam birileri tahminlerde bulunmaya çalıştılar kendilerine göre yorumlarda getirdiler.Ancak bir isim varki üstüne farz olmamasına rağmen bu konu ile ilgili ve en meraklı isim..Bu şahıs teşkilatta kulak çekmesiyle tanınmış bir isim.Milletin kulaklarını çeke çeke Midas’ın kulaklarına benzetti.Bütün bunlar yetmiyormuş gibi üşenmeden beni gidip siyasete şikayet ettiğinide biliyorum.Hemde bir defa değil birkaç defa..! Beraberinde giden şahsıda biliyorum.Bütün bu yaptıkları yetmiyormuş gibi beni birilerinin adamı diye lanse etmeye başladı.Rabbim biliyor ben kimsenin adamı olmadığım gibi,kimsenin karşısında da çıkarım için belime kadar eğilmedim.Özetlersek ; kula kulluğum söz konusu değil sadece allahıma biat ederim.

Sevgili okurlarımız benim İktidardaki partinin Afyon’daki yöneticileri ile hiçbir meselem olmamıştır olmazda.Gidip beni şikayet ettikleri kişi ile hayatımda bir defacık olsun görüşmedim,konuşmadım,ayrıca hakkında bireysel olarak arkasından bir söylemimde yoktur.Siyasi entirikalarla bir kurumun başına gelen bu kulak çekme uzmanı aklı sıra beni siyasetle karşı karşıya getirmeye çalışmaktadır. Aslında bu tip uygulamalarda da oldukça uzmandır. Tabi siyasileri gördüğü zaman beline kadar reverans yapıp L harfine dönmesi bile yalandır. Koltuğunda kalabilmek için yaptığı herşey onun için mubahtır.En üzüldüğüm nokta ise çok sıkı merhaba dediği şahsın bunun samimiyetine inanmasıdır.Oysa bu kulak çekme uzmanı sözde çok sevdiği ve samimi olduğu arkadaşının koltuğunu altından almaya çalışmaktadır,altını oymaktadır ama diğeri bunun farkında değildir.Zaman herşeyi gösterecektir.

Değerli okurlarımız merak edilen “ mikser+köstebek “ devlet hastanesindedir,hastane baştabibide onu yakından bilmektedir.Ancak defalarca Baştabip’e konuyu açmama rağmen ilgilenmemiş “ ben onun kulağını bir çekeyim “ demekle yetinmiştir.

Bu vesile ile siyasilere sesleniyorum ; Afyon Devlet Hastanesi iyi yönetilmiyor,Devletin Hastanesi varken hastalar özel hastanelere,pardon özel hastaneye ( ne hikmetse hep aynı hastaneye ) sevk ediliyor.Komik gerekçelerle sevk edilen bu hastalar gittikleri özel hastaneye akıl almaz farklar ödüyorlar.Özel hastanenin SGK’dan aynı hasta için aldıklarıda cabası..Burada hasta ve devlet zarara uğratılıyor.Buna sebep Devlet Hastanesinin Baştabibi. Olanları herkes seyrediyor başta siyaset olarak kimsenin gıkı çıkmıyor.

Aslında yazmam gereken daha çok şeyler var ama yazmıyor saklıyorum. Nedenini açıklamıyacağım,ancak sonuçlarını çok kısa sürede göreceğimizi umuyorum.

Sağlıkla kalın.[AFYONKARAHİSARDEMOKRAT.COM]

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Eğer sizde
    Hayalinizdeki sandıklı devlet hastanesini yazacaksanız hic yazmayın..
    Çünkü bizimde hayalimizdeki hastane aynı ama hayaller paris gerçekler sandıklı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
AfyonEs Haber