AfyonEs Haber
Sakar Damat Gelini Kaçırırken Burnunu KIRDI…..

Sakar Damat Gelini Kaçırırken Burnunu KIRDI…..

Sakar Damat Adayı, Evleneceği Kadını Kaçırmak İsterken Hastanelik Etti, Görüntüler Sosyal Medyayı Salladı Rusya’da evleneceği kadına kız kaçırma kurgusu hazırlayan sakar damat adayı, kadını arabaya taşırken iki kez düşürdü. Gelin adayı hastanelik olurken, o anların görüntüleri sosyal medyaya damga vurdu.  Evleneceği kadına bir grup arkadaşı ile ‘kız kaçırma’ kurgusu hazırlayan damat adayının sakarlığı, gelin adayını […]

Sakar Damat Adayı, Evleneceği Kadını Kaçırmak İsterken Hastanelik Etti, Görüntüler Sosyal Medyayı Salladı

Rusya’da evleneceği kadına kız kaçırma kurgusu hazırlayan sakar damat adayı, kadını arabaya taşırken iki kez düşürdü. Gelin adayı hastanelik olurken, o anların görüntüleri sosyal medyaya damga vurdu.

 Evleneceği kadına bir grup arkadaşı ile ‘kız kaçırma’ kurgusu hazırlayan damat adayının sakarlığı, gelin adayını hastanelik etti. Damat adayının arkadaşlarının kayda aldığı görüntüler sosyal medyada hızla yayıldı.

KAÇIRMAYA ÇALIŞIRKEN AYAĞI TAKILDI

Olay, Rusya’da bulunan Kuzey Osetya Özerk Cumhuriyeti’nin başkenti Vladikavkaz’da meydana geldi. Damat adayının arkadaşlarının kayda aldığı görüntülerde, gelin adayının bir arkadaşıyla beraber olaydan habersiz bir alışveriş merkezine doğru ilerlediği görülüyor.

Yanındaki arkadaşının da olaya dahil olduğunu bilmeyen kadın, alışveriş merkezine girmek üzereyken damat adayı tarafından üzerine beyaz bir örtü atılarak kaçırılıyor, fakat damat adayı, kadını arabaya taşımaya çalışırken ayağının takılması sonucu iki kez düşürüyor.

TALİHSİZ KADININ BURNU KIRILDI

İki kez düşürüldükten sonra arabaya bindirilen kadının yüzünden yaraladığı; hastaneye kaldırılan kadının burnunun kırıldığı belirtildi. Görüntüler ise kısa sürede sosyal medyada hızla yayıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM