AfyonEs Haber
Sevim Zeybek ilçe Belediye Başkanları nın Hanımları na ADABI MUAŞERET VE HOŞGÖRÜ  öğredti

Sevim Zeybek ilçe Belediye Başkanları nın Hanımları na ADABI MUAŞERET VE HOŞGÖRÜ öğredti

 ADABI MUAŞERET VE HOŞGÖRÜ SEMİNERİ Geri Orjinal Resim ADABI MUAŞERET VE HOŞGÖRÜ SEMİNERİ Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in eşi Sevim Zeybek’in ev sahipliğinde H. Nermin Erbakan Hanımlar Lokali’nde “Adabı Muaşeret ve Hoşgörü” konulu seminer düzenlendi. Sosyal sorumluluk çalışmalarına devam eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in eşi Sevim Zeybek, daha önce düzenlenen “Mutlu Aile Huzurlu Toplum” seminerinin […]ADABI MUAŞERET VE HOŞGÖRÜ SEMİNERİ
Geri

Orjinal Resim
ADABI MUAŞERET VE HOŞGÖRÜ SEMİNERİ

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in eşi Sevim Zeybek’in ev sahipliğinde H. Nermin Erbakan Hanımlar Lokali’nde “Adabı Muaşeret ve Hoşgörü” konulu seminer düzenlendi.

Sosyal sorumluluk çalışmalarına devam eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in eşi Sevim Zeybek, daha önce düzenlenen “Mutlu Aile Huzurlu Toplum” seminerinin ardından bu kez de “Adabı Muaşeret, Hoşgörü” konulu bir seminer programı düzenledi.

Seminere İl Müftüsü Şükrü Kabukçu’nun eşi Müzeyyen Kabukçu, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner’in eşi Fadime Öner, Kent Konseyi Kadınlar Meclisi Başkanı Canser Kuzu, İlçe Belediye Başkanlarının eşleri katıldı.

Seminerde, İl Müftüsü Şükrü Kabukçu’nun eşi Müzeyyen Kabukçu tarafından ” Adabı Muaşeret, Hoşgörü ve Görgü Kuralları” başlığı altında bilgiler anlatıldı. Sevim Zeybek, program sonunda Müzeyyen

,kentkonseyi,adap,seminer,müftü,

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
BELEDİYE

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM