“ Tüp bebek tedavisinde güncel yöntemler”

“ Tüp bebek tedavisinde güncel yöntemler”

Sandıklı Belediyesi ve Özel Dr. Fatih Öğüç Fertillife Afyon Hastanesi tarafından ortaklaşa düzenlenen söyleşide “ Tüp bebek tedavisinde güncel yöntemler” konulu söyleşi gerçekleştrilidir. Sandıklı Belediyesi düğün salonunda dün geçekleştirilen söyleşiye konuşmacı olarak Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op.Dr. Fatih Öğüç katıldı. Söyleşiye katılan sandıklı vatandaşlar Op. Dr. Fatih Öğüç’ün söyleşinin ardın sorularının cevaplarınıda […]

Sandıklı Belediyesi ve Özel Dr. Fatih Öğüç Fertillife Afyon Hastanesi tarafından ortaklaşa düzenlenen söyleşide “ Tüp bebek tedavisinde güncel yöntemler” konulu söyleşi gerçekleştrilidir.

Sandıklı Belediyesi düğün salonunda dün geçekleştirilen söyleşiye konuşmacı olarak Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op.Dr. Fatih Öğüç katıldı. Söyleşiye katılan sandıklı vatandaşlar Op. Dr. Fatih Öğüç’ün söyleşinin ardın sorularının cevaplarınıda aldılar.

Op. Dr. Fatih Öğüç söyleşisinde “ Halk arasında kısırlık olarak bilinen sağlık sorunun günümüz teknolojileri ve güncel tedavi yöntemleri ile tedavinin mümkün. Geçmiş dönemlerde her 10 hastadan 2 tanesi tevadi edilerek çocuk sahibi olurken güncel yöntemlerle bu oran 2 hatta 3 katına yükseldi” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM