AfyonEs Haber

AfyonEs Haber
YİNE TAYTAK YİNE REKLAM…

YİNE TAYTAK YİNE REKLAM…

REKLAM MASKESİ TEPKİ GÖRDÜ Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ın bazıbelediyelere gönderdiği maskeler tepki çekti. Vatandaşlar tarafından maskelerdeki reklamın uygun olmadığı şu dönemde böyle düşüncelerin yanlış olduğunu belirttiler. Ülkemiz Korona belasıyla uğraşırken, siyasetçiler ise bunu reklama çevirme derdine düştüler. Değişik illerde siyasetçiler yaptıkları hijyen paketi, maske gibi yardımlarda kendi reklamlarını ön plana çıkarma derdine düşerken, Afyonkarahisar Milletvekili […]

REKLAM MASKESİ TEPKİ GÖRDÜ

Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ın bazıbelediyelere gönderdiği maskeler tepki çekti. Vatandaşlar tarafından maskelerdeki reklamın uygun olmadığı şu dönemde böyle düşüncelerin yanlış olduğunu belirttiler.

Ülkemiz Korona belasıyla uğraşırken, siyasetçiler ise bunu reklama çevirme derdine düştüler. Değişik illerde siyasetçiler yaptıkları hijyen paketi, maske gibi yardımlarda kendi reklamlarını ön plana çıkarma derdine düşerken, Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ta dağıttığı maskelerde kendi reklamının derdine düştü.

Afyonkarahisar’da bazı belediyeler aracılığıyla dağıtılan maskelerin poşetlerinin üzerinde, kendi reklamının olması tepkilere neden oldu. Mübarek Ramazan ayında yapılan bu dağıtımlarla ilgili olarak, ‘ Sağ elin verdiğini, sol el görmeyecek’ hadisini hatırlatan vatandaşlar, siyasetçilerin yaptığı yardımları gizli yapmaları gerektiğini söylediler.

BASINDA AYRIMCILIK

MHP Afyonkarahisar
MİLLELLETVEKİLİ Mehmet TAYTAK tarafından medya kuruluşlarına maske dağıtımı yapıldı. Ancak dağıtım sırasında il merkezinde günlük
Yayın yapan gazeteler. 2 televizyon ve haber ajanslarına dağıtım yapılırken, internet medyası ve radyolar ile haftalık yayın yapan gazeteler yok sayıldı. Bu dağıtıma tepki gelirken, ‘ Basın kuruluşları arasında yapılan bu ayrımcılığı kınıyoruz. Seçim zamanlarında bizlerden her türlü desteği gören, yaptığı çalışmaları sitelerimizde ve gazetelerimizde yayınlarken bizleri unutmayanlar böyle bir günde böyle bir ayrımcılık yapmasına anlam veremiyoruz’dediler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM